Depozyty/Wypłaty

Cechą charakterystyczną każdego kasyna jest obstawianie zakładów w przeróżnych grach losowych od bakarata, przez ruletkę, sloty kończąc na blackjacku. Stawia się oczywiście prawdziwe pieniądze, dzięki czemu możemy wygrać wielokrotność postawionej sumy łatwo i przyjemnie albo przegrać to co postawiliśmy.
Aby zabawa w kasynie była w ogóle możliwa musimy wpłacić kwotę, którą przeznaczyliśmy na grę do kasyna online, a dokładniej na nasze konto w kasynie. Jednak jak to zrobić ?

Kasyno internetowe oczywiście szczegółowo określa na swojej stronie jakie metody płatności honoruje, przed rejestracją w kasynie online, warto zapoznać się tymi informacjami aby po rejestracji nie rozczarować się, że np. nie możemy wpłacić pieniędzy za pomocą naszej karty kredytowej!

Kasyna umożliwiają dokonywanie depozytów za pomocą różnych metod, jednak grupy metod które poniżej zostaną omówione powtarzają się niemal w każdym dobrym kasynie internetowym. Tak więc metody wpłat/wypłat możemy podzielić na kilka grup takich jak:

1. Karty kredytowe/debetowe – czyli popularne karty spod znaku MasterCard, Visa czy Maestro, które można wyrobić chyba we wszystkich bankach. Karty debetowe nie wszystkie nadają się do płatności przez internet, więc warto się zorientować czy nasza karta ma takie możliwości. Uzupełnianie depozytów za pomocą karty kredytowej jest szybkie i bezpieczne, pieniądze lądują na naszym koncie w kasynie zaraz po dokonaniu zlecenia. Niektórzy jednak odrzucają z góry tą grupę płatności, gdyż nie chcą podawać numerów karty itd kasynu. Najlepsze kasyna oczywiście strzegą danych swoich klientów oraz mają bardzo dobre zabezpieczenia, jednak dla dmuchających na zimne inne metody okażą się lepszym wyjściem.

2. Portfele elektroniczne tzw e-wallets – do najbardziej znanych i cenionych zaliczyć można takie portfele jak Moneybookers, Neteller, PayPal. Zaletą portfela elektronicznego jest szybkość uzupełniania depozytu, podobnie jak w przypadku karty nasze pieniądze znajdą się na koncie w kasynie natychmiast. Dodatkową zaletą tych portfeli jest znacznie większe bezpieczeństwo posługiwania się nimi, gdyż nikomu poza danym “e-walletem” nie podajemy naszych danych jak numer karty kredytowej czy numer konta bankowego. Jest to dobry wybór dla wspomnianych wyżej osób “dmuchających na zimne”. Portfele elektroniczne mają także inne zalety, gdyż można za ich pomocą płacić także w sklepach internetowych, na różnych aukcjach itd. W portfelu Moneybookers można nawet wyrobić sobie kartę debetową, za pomocą której można wypłacać pieniądze z naszego konta w bankomatach w kraju i za granicą, płacić nią w sklepach i w internecie.

3. Przelew bankowy – tradycyjna forma płatności, największą jej wadą jest czas potrzebny na realizację. Zasilenie naszego konta w kasynie tą metodą trwa zazwyczaj nawet kilka dni. Jest to opcja dla cierpliwych.

Oprócz wyżej wymienionych grup, depozyt uzupełnić można w kasynie online za pomocą różnych systemów płatności jak np. Przelewy24, Euteller i inne. Szczegóły na stronie wybranego kasyna. Należ pamiętać, że w większości kasyn, wypłacać może zazwyczaj tą samą metodą, którą się wpłaciło pieniądze, chyba, że nie figuruje ona na liście metod przeznaczonych na wypłaty.